Stárnutí kůže nezávisí jen na biologickém věku, ale je mnohdy umocněno vlivem životního prostředí, škodlivinami, léky, kouřením, stresem a nesprávným přístupem k opalování.Zdraví kůže pokud jde o vzhled i funkce závisí na řadě faktorů, které se navzájem ovlivňují:

  • faktory stimulující regeneraci kůže
  • faktory zastavující nadměrný růst buněk
  • enzymy a buněčné mechanismy k opravě lokálních poškození

Tyto mechanismy musí být stále aktivní a v rovnováze. Jejich nerovnováha způsobuje více či méně hluboké vrásky, ztluštění kůže, stařecké skvrny a hyperkeratózu, ztrátu vlhkosti a pružnosti. Poškozují také mikrocirkulaci, což se obráží ve zhoršeném zásobení i odvodu zplodin metabolismu kožních buněk a následně také v poškození pojivových vláken ve škáře (struktury, které zadržují vodu a zajišťují stabilitu a pružnost).

ULTRAZVUK

Proti předčasnému stárnutí pleti pomáhá čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Lze dnes zakročit pomocí ultrazvukového přístroje, profesionálního zařízení, které kůži omlazuje a brání právě jejímu předčasnému stárnutí. Speciální pracovní hlavice a piezoelektrický systém oscilující na frekvenci 25 000 Hz využívá jevu kavitace.
Hlavice obsahuje kovovou špachtli, ohnutou v úhlu 45° (velmi důležité!). Díky tomuto úhlu se ultrazvukové vlny mohou šířit po celém povrchu kůže a kladně ovlivňovat uvolňování odumřelých buněk z kožního povrchu. Kromě toho pak špachtle po kůži perfektně klouže.

VYROVNÁNÍ METABOLISMU

Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

ČISTÍCÍ FUNKCE

Vyrovnání funkce ochranné lipoidní vrstvy na kůži.
antioxidační mechanismy.

TONIZAČNÍ MIKROMASÁŽ

Slouží k reaktivaci a stimulaci kožních struktur a buněčné aktivity.

Neváhejte a objednejte se na čištění pleti ultrazvukovou špachtlí!
Kosmetický salon praha 5

Kontakt

e-mail: Pavlovy@seznam.cz
tel.: 776 192 590

Mapa


Lehce nás najdete a vždy zaparkujete, zdarma a bez problémů!

Facebook

fb_icon_325x325