Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta. Všechny kosmetické řady nabízí produkty i na domácí péči, které podporují efekt profesionálních ošetření. Objevte svět krásy Ericson Laboratoire!

  • 15 způsobů ošetření obličeje
  • 9 způsobů ošetření těla
  • Kompletní řadu nutričních doplňků
  • Dynamický marketing – minimálně dvě nové řady ročně
  • Pro koho je koncept beauty terapie Ericson Laboratoire určen?

„Nechirurgický“ beauty koncept je díky své rychlé účinnosti určen všem:

  • hledajícím ryzí metodu péče o pokožku obličeje a těla s viditelnými
  • a dlouhotrvajícími výsledky bez nutnosti lékařských zákroků
  • před a po chirurgických zákrocích, pro zlepšení a prodloužení jejich výsledků
  • pro blahodárné relaxační účinky nejen pro tělo, ale i mysl

Historie:
Profesor ERICSON, původem švédský lékař, byl jedním z prvních vědců Francie, který použil metodu buněčné terapie. Tento biolog a vědec byl studentem profesora Alexise Carrela, významného biologa, který byl v roce 1912 oceněn Nobelovou cenou za medicínu. Profesor Ericson první část svého profesního života pracoval v nemocnicích jako chirurg, kde pomocí placentárních buněk léčil těžké popáleniny a pooperační jizvy. V roce 1962 spolu se svou manželkou, kvalifikovanou kosmetičkou, otevřel první kosmetické centrum Ericson, kde uvedl do praxe svoji „buněčnou terapii“ – slavnou švýcarskou metodu léčení spočívající ve využití extraktů živých buněk. Tento salon se stal brzy velmi oblíbeným tehdejší pařížskou elitou.

Firma Ericson Laboratoire dodnes stále distribuuje některé přípravky zavedené už tehdy profesorem Ericsonem. Dnes je mezinárodní koncept péče o pleť Ericson Laboratoire distribuován v 65 zemích světa. V souladu s klinickým přístupem ke kosmetice veškeré aktivní složky používané v Ericson Laboratoire vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, enzymy Bio Tech, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroj energie GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Všechny tyto účinné molekuly znamenají v oblasti produktů péče o pleť velmi významnou inovaci.

Kontakt

e-mail: Pavlovy@seznam.cz
tel.: 776 192 590

Mapa


Lehce nás najdete a vždy zaparkujete, zdarma a bez problémů!

Facebook

fb_icon_325x325