M-ceutic

M-Ceutic z laboratoří Thalgo je první profesionální kosmeceutická řada pleťových produktů inspirovaná světem medicíny s patentovanou látkou Mésolift Marin.
Mésolift Marin je neinvazivní verze mezoterapie, techniky injekční aplikace léčivého roztoku proti stárnutí. Bioregenerativní „roztok“ kompenzuje nedostatky v pleťových nebo kožních tkáních tak, aby podpořil metabolismus pleťových buněk a zachoval mladistvý vzhled pleti.

Laboratoře Thalgo jsou průkopníkem v oblasti Mořské inteligence. Již více než 50 let přinášejí inovace a revoluční postupy do světa profesionální kosmetiky. Jejich inovativní vědecký výzkum a úzká spolupráce se specialisty na pleť, včetně 3 renomovaných dermatologů a 1 univerzitního profesora, jim umožnili pustit se do zcela nové oblasti s názvem kosmeceutika. Ten byl zaveden koncem minulého století spojením slov „kosmetika“ a „farmaceutika“, které popisuje produkty na pomezí mezi kosmetikou a farmaceutickými přípravky.

Kosmetické ošetření pro radikální regeneraci problematické pleti. Neinvazivní mezoterapie.
Kosmeceutické ošetření Radikální obnova značky M-Ceutic je novou vizí dokonalosti od laboratoří Thalgo. Je mimořádně účinné proti stárnutí, na zkrášlení pleti a obnovu její ideální kvality. Jde o přelomový kosmeticko-medicínský program, který vyhlazuje hrubý a nepravidelný mikropovrch, napravuje tlustou texturu pleti a její odstín, rozšířené póry, akné a jizvičky po akné. Obnoví sametový pocit a jas.
Produkty M-Ceutic obsahují komplex Mésolift Marin®, který zrychluje samoregeneraci pleti. Je zapouzdřen uvnitř jedinečných transportních Biosfér, které jej v cílové oblasti postupně uvolňují. Jedná se tedy o neinvazivní verzi mezoterapie, techniky injekční aplikace léčivého roztoku proti stárnutí. Bioregenerativní „roztok“ M-Ceutic kompenzuje nedostatky v pleťových nebo kožních tkáních tak, aby podpořil metabolismus pleťových buněk a zachoval mladistvý vzhled pleti.

Popis ošetření:

Před zahájením péče provedme diagnózu pleti a na jejím základě vybereme nejvhodnější nápravné ošetření ve třech krocích:

1. krok:
renovační peeling. Dokonale, hloubkově čištění pletí Profesionálním regulačním odličovačem make-upu a Obnovující čisticí pěnou. Následující obnovující peeling s třemi vysoce účinnými kyselinami je míchán pleti na míru dle intenzity problému.
2. krok: bioregenerativní roztok. Kosmetická terapeutka nanese štětci přípravek pro okysličení buněk a detoxikaci pleti. Po příjemné detoxikační masáži nebo ošetření přístrojem iBeauty nanese a nechá působit čistý Mésolift Marin®. Během působení provádí speciální digitopresuru.
3. krok: náprava. Obnovující a normalizační kosmetické přípravky volí kosmetička dle stavu pleti. Obsahují vysoce regenerační látku Néo-Skin®, která obnovuje původní kvalitu pleti, reguluje narušující buněčnou aktivitu se zaměřením na dysfunkce mazových žláz. Produkty mají mikrobiální účinek, chrání před oxidačním stresem, vyhlazují a odstraňují nedokonalosti pleti. Ošetření je zakončeno aplikací Ochranného krému SPF 50+.
Progresivní kúra, která respektuje pleť, se skládá ze 4 sezení až 6 sezení pro pleť se závažnějšími problémy.
Ošetřéni trva 50min. Cena jednoho ošetřéni 1300Kč

Kontakt

e-mail: Pavlovy@seznam.cz
tel.: 776 192 590

Mapa


Lehce nás najdete a vždy zaparkujete, zdarma a bez problémů!

Facebook

fb_icon_325x325