Exkluzivní kosmetika MARIA GALLAND PARIS harmonizuje vaši vnitřní i vnější krásu. Krása duše i těla je zde v souladu. Není jen něčím povrchním. Maria Galland je skutečná pohádka, co potěší všechny smysly. Vítejte do světa, kde se každému dostane specializovaného kosmetického programu, co mu bod po bodu, místo vedle místa, zrevitalizuje pleť. A to doslova od kořínků vlasů po konečky prstů. A protože nejsou na světě dva lidé stejní, nenajdete ani pleť, která by byla u všech stejná.
„Oui, c´est moi. Ano, to jsem já.“

Po mnoha letech úspěchů se dnes pod názvem MARIA GALLAND PARIS provozuje ve 40 zemích světa na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní. Za tímto úspěchem stojí inovativní duch zakladatelky Madam Galland, který prestižní značku drží stále na špici kosmetického vývoje.
V kosmetice MARIA GALLAND PARIS tak naleznete i mikročástice zlata, výtažky z kaviáru, omlazující fytohormony nebo výtažky z exotických rostlin. Kromě pěsticích produktů a balzámů nabízí i opalovací řadu či pánskou kosmetiku a make-up. MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť.

maria

Kontakt

e-mail: Pavlovy@seznam.cz
tel.: 776 192 590

Mapa


Lehce nás najdete a vždy zaparkujete, zdarma a bez problémů!

Facebook

fb_icon_325x325