Mezoterapie v topické dermokosmetice

Účinky Meso-Like a Meso-Care

Zklidňující a hojivé působení

„Vitamínová bomba“
mesovit

Na základě inspirace nejnovějších vědeckých objevů vytvořila společnost Ericson Laboratoire produkt Meso-Vit, což je nová, specializovaná forma péče o pleť, která byla navržena v duchu neinvazivní estetické medicíny.

Jedná se o nový způsob ošetření, který poskytuje 3 komplementární účinky:

Účinek „Meso-Like“ – Plnohodnotná alternativa mezoterapie, bez použití injekcí. Díky vskutku originální kombinaci působení nanočástic o velmi nízké molekulové hmotnosti a s velmi silnou absorpční kapacitou, a dále dvou technických nástrojů, kterými jsou tzv. skinjector a micro-pick, lze využít profesionálního, neinvazivního ošetření, které napodobují svými účinky mikroinjekce podávané při mezoterapii.

Účinek „Meso-Care“ – Nově použité nanočástice vykazují obzvláště zajímavé zklidňující, zjemňující a hojivé účinky jako komplementární ošetření po injekcích při provádění kúry lékařské mezoterapie a umožňují předcházet zánětům.

Účinek „Vitamínové Bomby“ – Výzkumné oddělení Ericson Laboratoire zvolilo tři vitamíny A, C, E ve stabilizované podobě, které jsou zásadní pro zachování zdravého a mladistvého vzhledu pleti. Účinnost každého z těchto vitamínů je posílena díky metodě „podkožní injekce“, tj. více hloubkového, a tudíž silnějšího působení.

Toto ošetření je určeno pro všechny ženy a muže, kteří řeší problémy s nedostatečnou tonizací svalů, vráskami, pigmentovými skvrnami, přecitlivělostí pokožky, a kteří hledají hlubší péči, jakou jim může přinést právě účinek „vitamínové bomby“.

Kontakt

e-mail: Pavlovy@seznam.cz
tel.: 776 192 590

Mapa


Lehce nás najdete a vždy zaparkujete, zdarma a bez problémů!

Facebook

fb_icon_325x325