Již 40 let přináší firma Thalgo bohatství a vyjímečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících přípravků a potravinových doplňků pro krásu a dobrý pocit každého člověka.Firmu založil v roce 1964 lékárník pan M. Bouclet. Na počátku se firma zabývala výrobou produktů z řas pro léčebné účely. V roce 1968 byla zaregistrována značka Thalgo a v 70.letech již dodávala firma svůj patent „jemně rozemleté mořské řasy“ do hlavních thalasso center.

Dnes firmu řídí pan Jean-Claude Sirop a Thalgo se stalo celosvětovým pojmem v „mořské kráse“. Firma vyrábí a dodává ošetření, kosmetické produkty a potravinové doplňky mořského původu do více než 85 zemí světa – do thalasso center, spa, kosmetických salonů a fitness center. Firma Thalgo sídlí na jihovýchodě Francie v městečku Roquebrune-sur-Argens (region Var) a je neustále se rozvíjející společnost s obratem okolo 50 milionů Eur. Má více než 350 pracovníků, 13 filiálek, z nichž 4 jsou zahraniční distributoři, 3 laboratoře a 3 integrované výrobní jednotky a více než 20 000 zákazníků na celém světě…
thalgo
MOŘE JE NÁŠ REZERVOÁR KRÁSY
Moře je obrovský rezervoár života tvořený více než 500 000 vodními druhy a 25 000 řasami, z nichž jen okolo 30 druhů je dnes využíváno.
Relaxační kameny ThalgoLaboratoře Thalgo jsou pionýry vědeckého výzkumu moře a mají unikátní zkušenosti v oblasti účinnosti aktivních látek mořského původu. Thalgo využívá obrovského potenciálu řas a přírodních složek lépe snášených organismem, a proto může nabídnout účinné produkty s vyjímečnou snášenlivostí pro pokožku.
Moře a řasy – původ života…

Oceány a moře pokrývají tři čtvrtiny země. Tato všudypřítomná a nezbytná voda je původem života na zemi. Dnes je již dokázáno, že první živé buňky vznikly v moři asi před 3 miliardami let ve formě modrých jednobuněčných řas, které potom napomohly rozvoji života. Dnes mají řasy obrovský význam z hlediska ekologie, protože produkují asi jednu třetinu kyslíku, který dýcháme.
Složení mořské vody je obdivuhodně podobné našemu vnitřním prostředí; jak říká vědec René Quinton „náš organismus je jen mořské akvárium, ve kterém se koupe několik miliard buněk“.
Mořské prostředí je zdroj vitálních elementů pro naše zdraví i krásu. Řasy a plankton překypují stopovými prvky, proteiny, amino kyselinami a vitamíny nezbytnými pro život a vyrovnanost životních funkcí těla.

Relaxace Thalgo
Řasy mají ohromný potenciál aktivních látek…
Protože se živí bohatstvím oceánu obsahují v sobě řasy až 50 000-ti násobek výživných látek obsažených v moři a ve svých tkáních mají tisíckrát více jódu, stokrát více kalcia a desetkrát více magnézia a mědi než pozemské rostliny. Působí- li řasy zvnějšku (balneoterapie, kosmetika) mají stimulační, zpevňující, hydratační, vyrovnávací a detoxikační účinky.
Vnitřně působí řasy (jako potravinové doplňky) proti nedostatku organických složek nebo minerálů, stimulují metabolismus, posilují obranyschopnost a dodávají vitální energii.
thalgo
Počátek úspěchu firmy Thalgo – patent „Jemně rozemleté mořské řasy ®“
Tento hlavní objev se stal velmi rychle světovým pojmem v oblasti mořské kosmetiky. Vyjímečný je postup výroby, kdy jsou rozbíjeny buňky řas a jsou z nich tak uvolněny hlavní aktivní látky. Takto získaný prášek je tvořen částečkami jejichž velikost je několik desetin mikronů.
Thalgo tak nabízí přírodní produkt se vzácnými vlastnostmi. Jejich terapeutický a kosmetický účinek je opravdu vyjímečný. Aktivní látky z řas zde jsou ve volném stavu a jemnost prášku zlepšuje jejich pronikání do pokožky během koupele nebo jiné aplikace ( např.zábal).

Tento zcela inovativní postup výroby byl patentován jako objev i jako lék.

Kontakt

e-mail: Pavlovy@seznam.cz
tel.: 776 192 590

Mapa


Lehce nás najdete a vždy zaparkujete, zdarma a bez problémů!

Facebook

fb_icon_325x325